Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина: | 800 мм |
| Ширина: | 376 мм |
| Висота: | 795 мм |
| Вага брутто: | 30 кг (±5%) |
| Матеріал: | ДСП (16 мм) |
| Кромка корпусу: | ПВХ (0.45 мм) |
| Кромка фасаду: | АБС (2 мм) |
| Направляючі: | Роликові (білі) |
| ДВП: | Шліфоване |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Ціна: 3 480 ₴






Відправка з 24 травня 2026