Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри письмового столу Піксель:
- Ширина - 90 см;
- Висота - 75 см;
- Глибина - 56 см.
Складається з:
- Робочого місця, розміром 90*56 см;
- Тумби з двома шухлядами;
- Відкритих полиць під стільницею.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву;
- Ручки - метал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тип стола | прямой |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Длина | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 290 ₴








Отправка с 04 июня 2026